Venkovní žaluzie

http://www.technorol.eu/markyzy/markyzy-vysuvne-stobag-sattler/markyzy-stobag-sattler-samostatne-stojici Chcete mít v oknech či dveřích clonění, kterým se z vašeho domu či bytu nedostane ven jediný paprsek světla a mít tak větší pocit soukromí? Zklamaly vás klasické žaluzie nebo rolety? Nebo nevíte, jak více chránit před nepříznivými vlivy vaše okna? Ať je váš problém nebo přání jakékoliv, řešením pro vás mohou být naše venkovní žaluzie.
Naše venkovní žaluzie se instalují vně okna a proto chrání i okenní rámy a parapety. Pokud je zatáhnete úplně, na vaše okna nebude svítit slunce ani na ně nebude pršet, čímž se výrazně prodlouží jejich životnost. Další výhodou je, že pokud bude špatné počasí a vy budete mít zataženy naše venkovní žaluzie, můžete klidně ponechat okna otevřená, protože žaluzie zabrání tomu, aby vám pršelo do domu.

Manipulaci zvládne každý

Naše venkovní žaluzie se ovládají pomocí kliky a nebo motorem a je jen na vás, jaký způsob si vyberete. Zaručujeme vám, že manipulace je velmi snadná a není třeba se bát poškození.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top